Neden BizTim ?

Sosyal Ağlar ve İçerik | Yazılım ve Danışmanlık

Yeni toplumsallaşma mekanları olan sosyal ağları ve teknolojilerini takip ediyoruz, anlamaya çalışıp, içinde var olmak için kendimizi devamlı geliştiriyoruz.

Her sosyal mecraya özel içerik üretimi, planlama ve analiz yapabilen ekibimiz, birçok kuruma danışmanlık vermektedir.

Mobil Teknolojiler | Yazılım ve Danışmanlık

2009’da kurulan şirketimiz; mobil platform teknolojileri ve interaktif dijital yayıncılık üzerine projeler üreterek danışmanlık ve yazılım çalışmaları yapmaktadır.

İnovatif birçok projeyi hayata geçiren ekibimiz; Windows Mobile, iOS ve Android platformlarında tecübe sahibidir.

İnteraktif Dijital Yayıncılık | Yazılım ve Danışmanlık

İnteraktif dijital yayıncılık (e-kitap, e-dergi, e-gazete) üzerine projeler geliştiren ekibimiz, çevrimiçi dijital içerik hazırlama ve yayınlama servislerini hizmete sunmuştur.

DijitalHayatTV Medya

Dijitalleşmenin etkilerini her alanda fazlaca yaşadığımız şu günlerde bireysel ve kurumsal olarak teknoloji ve internet kullanımının hayatımıza etkilerini her açıdan konuştuğumuz yayınlar yapmaktayız;

  1. Her cuma saat 15.30 TRT Radyo1 “Dijital Hayat
  2. Her perşembe saat 20.30 “DijitalHayatTV” YouTube/Facebook/Instagram/Periscope/iTunes/Spotify/SoundCloud kanallarımızda canlı yayındayız.

www.dijitalhayat.tv

Dijital Hayat Akademisi

Türkiye’de kamuya yönelik ilk dijital okuryazarlık eğitimlerini “Dijital Hayat Akademisi” ismiyle başlatan ekibimiz, birçok kuruma farklı içeriklerde düzenli eğitimler vermektedir.

www.dijitalhayatakademisi.com