Neler Yapıyoruz ?

Mobil platform teknolojileri üzerine projeler üreterek, danışmanlık ve yazılım çalışmaları yapan şirketimiz; kurumsal mobil uygulama (iOS, Android vs.) ve dijital interaktif e-yayıncılık (e-kitap, e-dergi, e-gazete vs.) hizmetleri sunmaktadır.

Yeni toplumsallaşma mekanları olan sosyal ağları ve teknolojilerini takip edip, anlamaya çalışıp, içinde var olmak için kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Her sosyal mecraya özel içerik üretimi, planlama ve analiz yapabilen ekibimiz, birçok kuruma danışmanlık vermektedir.

Dijitalleşmenin etkilerini her alanda fazlaca yaşadığımız şu günlerde bireysel ve kurumsal olarak teknoloji ve internet kullanımının hayatımıza etkilerini konuştuğumuz “TRT Radyo1” ve “YouTube” yayınları yapmaktayız.

Ayrıca edindiğimiz tecrübe ile kamuya yönelik Türkiye’deki ilk dijital okur&yazarlık eğitimlerini, “Dijital Hayat Akademisi” isimli program kapsamında hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Neler Yaptık ?

MOBİL UYGULAMALAR

2012451137158-1

Yapi-Endustri Merkezi / İstanbul (iOS)

2012451137158-1

Yapi-Endustri Merkezi / Ankara (iOS)

2012451137158-1

Yapi-Endustri Merkezi / İzmir (iOS)

Kağıthane Belediyesi (iOS)

Kağıthane Belediyesi (iOS)

Kağıthane Belediyesi (Android)

Kağıthane Belediyesi (Android)

Happy (iOS)

Happy Center (iOS)

Happy (Android)

Happy Center (Android)

Bursa Gaz (iOS)

Bursa Gaz (iOS)

Bursa Gaz (Android)

Bursa Gaz (Android)

İNTERAKTİF DİJİTAL YAYINCILIK (E-KİTAP | E-DERGİ | E-GAZETE)

Dijital Esenler iOS

Dijital Esenler iOS

Dijital Esenler Android

Dijital Esenler Android

Dijital Tuzla iOS

Dijital Tuzla
iOS

Dijital Tuzla Android

Dijital Tuzla
Android

Dijital Beykoz iOS

Dijital Beykoz
iOS

Dijital Beykoz Android

Dijital Beykoz
Android

Dijital Kağıthane iOS

Dijital Kağıthane
iOS

Dijital Kağıthane Android

Dijital Kağıthane
Android

 

 

 

 

 

 

 

Dijital Büyükçekmece iOS

Dijital Büyükçekmece
iOS  ve Android

DİJİTALHAYAT.TV

dijital_hayat_logo-01

DijitalHayatTV

Teknoloji ve internetin daha geniş anlamda dijitalleşmenin hayatlarımıza etkilerini gündem yapmaya çalıştığımız Radyo, YouTube, Facebook, SoundCloud, Spotify, Apple iTunes yayınlarımıza ulaşmak için tıklayın..

DİJİTAL HAYAT AKADEMİSİ

logoyeni-1Nedir? Neyi Amaçlıyor?
2012-2020 yılları arasında onlarca özel/kamu kurumuna; içinde yaşadığımız dijital dünyanın bilinen ve bilinmeyen yönlerini, zamanın ruhuna uygun, psikolojik, politik, kültürel ve sosyolojik gözlemlerle aktarmaya çalıştık.

Bu yeni bilgi ve iletişim ortamının bireysel, toplumsal, ekonomik, kültürel, hukuksal, siyasi ve ahlaki değişim ve dönüşümlerini tartıştığımız Dijital Hayat Akademisi, dijital ekosisteminin ortaya çıkış macerasını ve kültürünü, dünden ve bugünden yola çıkarak yarınını, nasıl kullanılması gerektiğini tüm ayrıntılarıyla interneti ve getirdiği yeni iletişimi her yönüyle bilinçli kullanmak isteyen herkese aktarmayı hedefledi.