Neler Yapıyoruz ?

Mobil platform teknolojileri üzerine projeler üreterek, danışmanlık ve yazılım çalışmaları yapan şirketimiz; mobil uygulamalar (iOS, Android, Windows) ve dijital interaktif e-yayıncılık (e-kitap, e-dergi, e-gazete) hizmetleri sunmaktadır.

Yeni toplumsallaşma mekanları olan sosyal ağları ve teknolojilerini takip ediyoruz, anlamaya çalışıp, içinde var olmak için kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Her sosyal mecraya özel içerik üretimi, planlama ve analiz yapabilen ekibimiz, birçok kuruma danışmanlık vermektedir.

Dijitalleşmenin etkilerini her alanda fazlaca yaşadığımız şu günlerde bireysel ve kurumsal olarak teknoloji ve internet kullanımının hayatımıza etkilerini konuştuğumuz “Dijital Hayat” TRT Radyo1 ve “DijitalHayatTV” YouTube/Facebook/Instagram/Periscope/iTunes/Spotify/SoundCloud kanallarımızda düzenli içerik üretmekteyiz.

Ayrıca edindiğimiz tecrübe ile kamuya yönelik Türkiye’deki ilk dijital okur&yazarlık eğitim programını “DİJİTAL HAYAT AKADEMİSİ” isimli projeyle sürdürmekteyiz.

Neler Yaptık ?

MOBİL UYGULAMALAR

2012451137158-1

Yapi-Endustri Merkezi / İstanbul (iOS)

2012451137158-1

Yapi-Endustri Merkezi / Ankara (iOS)

2012451137158-1

Yapi-Endustri Merkezi / İzmir (iOS)

Kağıthane Belediyesi (iOS)

Kağıthane Belediyesi (iOS)

Kağıthane Belediyesi (Android)

Kağıthane Belediyesi (Android)

Happy (iOS)

Happy Center (iOS)

Happy (Android)

Happy Center (Android)

Bursa Gaz (iOS)

Bursa Gaz (iOS)

Bursa Gaz (Android)

Bursa Gaz (Android)

İNTERAKTİF DİJİTAL YAYINCILIK (E-KİTAP | E-DERGİ | E-GAZETE)

Dijital Esenler iOS

Dijital Esenler iOS

Dijital Esenler Android

Dijital Esenler Android

Dijital Tuzla iOS

Dijital Tuzla
iOS

Dijital Tuzla Android

Dijital Tuzla
Android

Dijital Beykoz iOS

Dijital Beykoz
iOS

Dijital Beykoz Android

Dijital Beykoz
Android

Dijital Kağıthane iOS

Dijital Kağıthane
iOS

Dijital Kağıthane Android

Dijital Kağıthane
Android

 

 

 

 

 

 

 

Dijital Büyükçekmece iOS

Dijital Büyükçekmece
iOS  ve Android

DİJİTALHAYAT.TV

dijital_hayat_logo-01

DijitalHayatTV Medya;

Teknoloji ve internetin daha geniş anlamda dijitalleşmenin hayatlarımıza etkilerini gündem yapmaya çalıştığımız TV, Radyo, YouTube, Facebook, Periscope, SoundCloud, Spotify, Apple iTunes yayınlarımız; DijitalHayatTV

DİJİTAL HAYAT AKADEMİSİ

logoyeni-1Nedir? Neyi Amaçlıyor?
İnternetin hayatımıza girmeye başlamasıyla birlikte alışkanlıklarımızın büyük bir kısmı değişti. Bu değişimin önemli bir kısmı iletişim ve hayatı algılamamızda oldu. Gün geçtikçe insanlar birbirleriyle olan tüm iletişimlerini internet üzerinden yapmaya ve gelişmeleri internetten takip etmeye başladı. Böylece toplumsal, bireysel ve kurumsal onlarca faaliyet içeren internet bize sanal bir dünyanın kapılarını avantaj ve dezavantajlarıyla birlikte açmış oldu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.