Neler Yapıyoruz ?

Mobil platform teknolojileri üzerine projeler üreterek, danışmanlık ve yazılım çalışmaları yaparak mobil uygulamalar, interaktif e-yayıncılık (E-Kitap, E-Dergi, E-Gazete) hizmetleri sunuyoruz.

İnovatif birçok projeyi hayata geçiren ekibimiz Windows Mobile, iOS ve Android platformlarında kurumsal birçok proje yapmaktadır.

Dijital devrimi yaşadığımız şu günlerde bireysel ve kurumsal olarak teknoloji ve internet kullanımının hayatımıza etkilerini gündeme alıp, konuşulmasını sağlamak ve çözümler sunmak için DİJİTALHAYAT.TV isimli iletişim projesini hayata geçiren ekibimiz Blog, TV ve Radyo programları ve bu konuda içerik üretimi hizmetini vermeye başlamıştır.

Ayrıca edindiği tecrübe ile kamuya yönelik Türkiye’deki ilk dijital okur&yazarlık eğitim programını DİJİTAL HAYAT AKADEMİSİ isimli bir programla başlatmıştır.

Neler Yaptık ?

MOBİL UYGULAMALAR

2012451137158-1

Yapi-Endustri Merkezi / İstanbul (iOS)

2012451137158-1

Yapi-Endustri Merkezi / Ankara (iOS)

2012451137158-1

Yapi-Endustri Merkezi / İzmir (iOS)

Kağıthane Belediyesi (iOS)

Kağıthane Belediyesi (iOS)

Kağıthane Belediyesi (Android)

Kağıthane Belediyesi (Android)

Happy (iOS)

Happy Center (iOS)

Happy (Android)

Happy Center (Android)

Bursa Gaz (iOS)

Bursa Gaz (iOS)

Bursa Gaz (Android)

Bursa Gaz (Android)

İNTERAKTİF E-YAYINCILIK (E-KİTAP/E-DERGİ/E-GAZETE)

Dijital Esenler iOS

Dijital Esenler iOS

Dijital Esenler Android

Dijital Esenler Android

Dijital Tuzla iOS

Dijital Tuzla
iOS

Dijital Tuzla Android

Dijital Tuzla
Android

Dijital Beykoz iOS

Dijital Beykoz
iOS

Dijital Beykoz Android

Dijital Beykoz
Android

Dijital Kağıthane iOS

Dijital Kağıthane
iOS

Dijital Kağıthane Android

Dijital Kağıthane
Android

DİJİTALHAYAT.TV

dijital_hayat_logo

DijitalHayat.TV iletişim projesi; teknoloji ve internetin hayatımıza etkilerini gündem yapmak, kullanım ile ilgili bilinçlendirmeye katkı yapmak için TV, Radyo ve Blog projelerinden oluşmaktadır. Detaylar için tıklayın…

DİJİTAL HAYAT AKADEMİSİ

logoyeni-1Nedir? Neyi Amaçlıyor?
İnternetin hayatımıza girmeye başlamasıyla birlikte alışkanlıklarımızın büyük bir kısmı değişti. Bu değişimin önemli bir kısmı iletişim ve hayatı algılamamızda oldu. Gün geçtikçe insanlar birbirleriyle olan tüm iletişimlerini internet üzerinden yapmaya ve gelişmeleri internetten takip etmeye başladı. Böylece toplumsal, bireysel ve kurumsal onlarca faaliyet içeren internet bize sanal bir dünyanın kapılarını avantaj ve dezavantajlarıyla birlikte açmış oldu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.